
Каркасний матрац Bonnel
5 375 ₴
- Під замовлення
Відправка з 09 червня 20260 (800) 88-68-06
безкоштовно- +380 (63) 897-76-04Менеджер
- +380 (98) 231-07-33Відділ продажів
- +380 (95) 131-26-61Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики:
-
Жорсткість IV
-
Висота 23 см
-
Рекомендована навантаження до 90 кг на одне спальне місце
-
Каркас спецконструкції з натуральної деревини з гратами з ФАНЕРНИХ ПЕРЕКЛАДИН
| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість сторін матраца | 4 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Посилення металевою рамою | Стандартне |
| Висота матраца | 23 см |
| Навантаження на спальне місце | До 90 кг |
| Тип матраца | Односторонній |
| Тип пружинного блоку | Класичні блок |
| Латекс | Немає |
| Сегмент матраца | Каркасні |
| Опція зима/літо | Немає |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Єврокаркас | Немає |
| Кокос | Немає |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Немає |
| Шар 1 | Пінополіуретан високої щільності |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Тип прошивки зовнішнього чохла | Глибока прошивка |
| Шар 3 | Пружинний блок Bonnel з рамкою із сталі |
| Шар 4 | Ватин |
| Шар 5 | Спанбонд |
| Шар 6 | Каркас спецконструкції з натуральної деревини з ґратами з фанерних перекладин |
Увага! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого по ширині менше ніж 500 мм і/або довжині менше ніж 1500 мм, проводиться за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без попередження споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Висота | 24 см |
| Тип пружинного блоку матраца | залежний пружинний блок "Вonnel" |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 90 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір спального місця, см | 80х190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 375 ₴






