
Матрац Florence/Флоренція
6 809 ₴
- Під замовлення
Відправка з 09 червня 2026- +380 (63) 897-76-04Менеджер
- +380 (98) 231-07-33Відділ продажів
- +380 (95) 131-26-61Відділ продажів
Матрац FLORENCE 2 в 1 від Матролюкс зроблений із турботою про Вас. Нехай пори року змінюють один одного, Ваш сон завжди буде повноцінним. Ефект Зима-Літо підтримає оптимальний мікроклімат у Вашому ліжку. З «зимового» боку матраца чохол має вовняне стьобання, яке чудово зігріває, а з «літньою» — прошивку бавовною, що гарантує найкращий волого- та повітрообмін. Цієї ж мети слугують вбудовані аератори, передбачені в моделі. За Вашим бажанням або залежно від сезону можна змінити жорсткість матраца, просто перевернувши його на потрібну сторону. Таку можливість гарантує наявність у наповненні шару кокосової койри з одного боку. Зазвичай велика жорсткість має «річна» сторона матраца.
Особливості моделі:
-
Тип матраса – двухсторонний
-
Ефект Зима-Літо
-
Єврокаркас
-
Чохол — стрейч-жакард глибокого прошивання
-
Блок пружин Bonnel
Матрац FLORENCE такий комфортний, що сон на ньому не просто відновить Ваші сили, а занурить Вас у світ приємних почуттів і сновидінь. Завдяки перевіреній часом якості пружинного блока Боннель і захисту боковин від проминання, яку забезпечує єврокаркас, Ваш матрац через багато років матиме вигляд нового та даруватиме ті ж відчуття.
Замовте матрац ФЛОРЕНЦІЯ прямо зараз і матимете можливість насолоджуватися прекрасним відпочинком на довгі роки.
| Гарантия на изделие | Розширена |
| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 21 см |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блока | Класичний блок |
| Латекс | Немає |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Да |
| Чехол на молнии | Немає |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Єврокаркас | Да |
| Кокос | Да |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Немає |
| Шар 1 | Пенополиуретан |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Пружинний блок Bonnel |
| Шар 4 | Спанбонд |
| Шар 5 | Кокосова койра |
| Шар 6 | Пенополиуретан |
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Висота | 20 см |
| Тип пружинного блоку матраца | залежний пружинний блок "Вonnel" |
| Наповнення матраца | верблюжа шерсть, термоволокно, бавовна, пінополіуретан |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Ні |
- Ціна: 6 809 ₴





