
Матрац Бум-2
2 699 ₴
- Під замовлення
Відправка з 09 червня 20260 (800) 88-68-06
безкоштовно- +380 (63) 897-76-04Менеджер
- +380 (98) 231-07-33Відділ продажів
- +380 (95) 131-26-61Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 18 см |
| Навантаження на спальне місце | До 110 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Пружинний блок Bonnel |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Жакард прошит синтепоном |
| Шар 2 | Be-Fiber |
| Шар 3 | Флексовойлок |
| Шар 4 | Пружинний блок Bonnel + євроборт |
| Шар 5 | Флексовойлок |
| Шар 6 | Be-Fiber |
Переваги матраца Бум-2
Матрац Бум-2 від виробника Matroluxe – це комфортна модель із пружинним блоком Bonnel та євробортом. Забезпечує міцну підтримку тіла під час сну. Виріб має дві функціональні сторони четвертого ступеня жорсткості.
Матрац має масу незаперечних переваг:
- Підвищений ортопедичний ефект.
- Надійність та довговічність.
- Безперервна циркуляція повітря.
- Максимальне навантаження – до 110 кг на одне спальне місце.
- Чохол глибокої прошивки підвищує комфорт поверхні.
Матеріали, що використовуються в матраці Бум-2
Дана модель виготовлена з матеріалів високої якості:
- Flex felt – це м'який наповнювач матраца, виготовлений із волокон льону, джуту та бавовни.
- Be-Fiber - інноваційний матеріал, проводиться шляхом бесклеевого з'єднання волокон. Завдяки своїй формі і розташуванню, додає матрацу гнучкості, пружності і підсилює його ортопедичний ефект
- Bonnel. Пружинний блок відрізняється стійкістю до високих навантажень, ортопедичним ефектом та довговічністю.
- Жаккард прошитий синтепоном. Тканина з еластичних волокон, яка довго тримає форму та добре пропускає повітря. Наявність жаккарда підвищує її надійність та стійкість до стирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Висота | 18 см |
| Тип пружинного блоку матраца | залежний пружинний блок "Вonnel" |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 110 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴





