
Вішалка для передпокою, підлогова з тумбою для взуття M-43
2 799 ₴
- Під замовлення
- Код: M-43
Відправка з 02 травня 20260 (800) 88-68-06
безкоштовно- +380 (63) 897-76-04Менеджер
- +380 (98) 231-07-33Відділ продажів
- +380 (95) 131-26-61Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка для передпокою, підлогова з тумбою для взуття M-43


Компактна сучасна вішалка
оснащена гачками для одягу та тумбою для взуття
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 602 / В 2195 / Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
Вага: 30 кг
Розмір упаковки:
1750 / 660 / 60 мм
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Кількість гачків | 4 |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 602 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2190 мм |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴






