
Комплект меблів в кімнату № 4, пенал R-25 стіл R-1 стіл R-13 поличка М-11 поличка M-13
14 595 ₴
- Під замовлення
- Код: R-25+R-1+R-13+M-11+M-13
Відправка з 02 травня 2026- +380 (63) 897-76-04Менеджер
- +380 (98) 231-07-33Відділ продажів
- +380 (95) 131-26-61Відділ продажів
Комплект меблів в кімнату, пенал R-25 стіл R-1 стіл R-13 поличка М-11 поличка M-13

Сучасний стильный комплект меблів з фасадами без ручок
Складається з: пенал R-25 стіл R-1 стіл R-13 поличка М-11 поличка M-13
Цей комплект меблів для кімнатычудово впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги комплекту:
- Сучасний стиль
- Ящики на телескопічних направляючих
- Пенал с 4 поличками для книжок та тумбою на 3 ящика
- Гарні кольори ламінованого ДСП с варіантами комбінацій
- Зручні шухляди столів на телескопічних направлючих
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Загальна довжина комплекту 3400 мм
Розміри шафи (Ш/В/Г) :
Ш 802 / В 2110 / Г 500 мм
Розміри столу (Ш/В/Г) :
Ш 1202 / В 760 / Г 600 мм
Розміри поличок (Ш/В/Г) :
Ш 800 / В 150 / Г 166 мм
Відправляємо в розібраному вигляді по всій Україні Новою Поштою
В комплекті вся необхідна фурнітура и покрокова схема збірки
Доступний для замовлення в кольорах:
Білый корпус| Білий фасад| Білі планки
Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Белые планки
Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
Венге Темний корпус| Білій фасад| Венге Темний планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
Антрацит корпус| Білій фасад| Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Навісна полиця | 2 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3400 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 14 595 ₴










