
Вішалка настінна, навісна для одягу на 4 гачка з полицею M-46
599 ₴
- Під замовлення
- Код: M-46
Відправка з 02 травня 20260 (800) 88-68-06
безкоштовно- +380 (63) 897-76-04Менеджер
- +380 (98) 231-07-33Відділ продажів
- +380 (95) 131-26-61Відділ продажів
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка настінна для одягу на 4 гачки з полицею M-46

будь-якій передпокої необхідні гачки для верхнього одягу. Вішалка M-46 елегантно доповнить Ваш інтер'єр і додасть ще більше функціональності.
Модель представлена в різних кольорах, щоб Ви могли вибрати максимально гармонійний для Вашого інтер'єру відтінок.
Матеріал: ДСП 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 800 / В 320 / Г 236 мм
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Кількість гачків | 4 |
| Тип мебели | полиця навісна |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Висота | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





